De PR commissie is nog op zoek naar een aantal Dafjes voor een tweetal evenementen waarop zij met hun met vernieuwde stand aanwezig zullen zijn;

Voor het Historisch Vervoer evenement op zondag 1 juli in Millingen aan de Rijn zoeken we nog één of twee Daf 600’s. Bij onze clubstand zullen in totaal een achttal Dafjes geshowd worden. Voor meer informatie over dit evenement zie de agenda op dafclub.nl. Aanmelden hiervoor graag bij Harrie Sengers via beurzen@dafclub.nl of 06-23400131

Verder organiseert de Daf Oldtimer Truckclub (DOTC) ter gelegenheid van haar 25-jarig bestaan op 23 en 24 juni a.s. de Internationale Oldtimer Truckshow, locatie is Manege D’n Umswing, Schorfvenweg 1 te Kronenberg (Limburg). De DOTC zou het leuk vinden wanneer er ook aantal Daf personenwagens aanwezig is. De DCN stand zal alleen op de zaterdag 23 juni aanwezig zijn. Aanmelden hiervoor is niet nodig, wil je meer informatie kijk dan even op de website van de DOTC of neem contact op met Harrie Sengers via beurzen@dafclub.nl of 06-23400131.